חוויה סתווית – סיור קולינרי בשוק אונו מרקט

חוויה סתווית- סיור קולינרי בשוק אונו מרקט

 

מתחם הקניות אונו מרקט, אינו רק שוק המיועד לרכישת מזון וחומרי גלם, כי אם חוויה קולינרית מהנה ומעשירה, שמושכת אליה רבים. בשונה מהשווקים הישראלים הפתוחים וההמוניים, מתחם אונו מרקט מזכיר במראהו ובסגנון שלו את השווקים האירופאים.

 

במתחם מקורה, קריר ונעים לשהייה, מטיילים המבקרים בין שלל החנויות והדוכנים, כאשר ניחוח  פרחים טריים וצבעי זרים ססגוניים מקבלים את פניהם כבר בכניסה. גם ריחות התבלינים הטריים, הנטחנים במקום, ומפזרים השראה למטעמים עשירים מכלל המטבחים והסגנונות, מלווה את המבקרים לאורך הטיול כולו.

 

קניות לא עושים כשרעבים! בין אם בניסיון לחיסכון קלורי ובין אם במטרה להיצמד לעגלת הקניות הרצויה והמתוכננת, כל דיאטנית וכל מומחה בכלכלת המשפחה קובעים- קניות לא עושים כשרעבים. בדיוק לשם כך ממתינה לכם בפתח המתחם ממש- מאפיית בוטיק ריחנית, עשירה במטעמים ובמאפים, בניהם מאפים ייחודיים ומטעמים מפנקים. ניתן כמובן לרכוש מארזים ומאפים הביתה, אך המלצת המערכת היא לפתוח את הבוקר בקפה ומאפה במקום, לתת מענה מפנק לכל החושים ולהמשיך בסיור על בטן מלאה.

 

חובבי הבשר והקרניבורים ישמחו לבקר אצל לגזיאל הקצב, איטליז בוטיק מרשים, נקי כמרקחה, בו ניתן לרכוש סוגים מגוונים של נתחי בשר משובחים וטריים בלבד. בביקור אצל לגזיאל קטנים הסיכויים שתצאו עם האנטריקוט או הסינטה המוכרים בלבד, ובסבירות גבוהה שלאחר שיחה עם הקצב המנוסה, תכירו נתחים מובחרים שלא הכרתם בעבר, ולצד הבשר הטרי והארוז- תצאו גם עם מתכון חדש והמלצות לעשייה.

 

גם חובבי הדגים לא יצאו בידיים ריקות, כאשר אביגדור הדייג ממתין להם במשמרת השנייה שלו, כאשר הראשונה הייתה בלב הים, במסע דיג ורשת מלאה בדגי ים טריים.

 

במיי מרקט המקומי תמצאו את כל מוצרי הסופר הנדרשים, שפע של פירות וירקות, מעדניית גבינות אירופאיות משובחות, וכל מה שנותר הוא לתכנן מה אוכלים היום.

 

 

 

כתיבת תגובה

סגירת תפריט