תשדרגו את המנגל שלכם באונו מרקט

חובבי הבשר בישראל הפכו מזמן לקהילה, שמשתפת המלצות, מתכונים, סרטונים וחוויות, שנוגעים כולם למקומות בהם ניתן להשיג בשר איכותי, אופן העשייה של הנתחים, דרכי עישון וצליה, שימוש בעשבי תיבול, משרים ומוצרים נלווים.

אחד המקומות שעולים שוב ושוב בהמלצות הקרניבורים המקומיים, הוא מתחם אונו מרקט שבקריית אונו. המתחם המעוצב, מקורה וממוזג, וכולל מספר עסקי בוטיק, המסייעים בבניית ארוחת הבשר המושלמת, ומהווים לונה פארק חווייתי למנגליסטים וחובבי בשר מושבעים.

באונו מרקט ניתן למצוא מוצרי איכות המגוון ענפי המזון, מבשר ודגים, ועד גבינות, יין, פירות וירקות, תבלינים, מטבלים, מאפים ועוד. קהילת הקרניבורים שמגיעה למקום אינה פוסחת כל עסקי הבוטיק המעוצבים במקום, אולם ללא ספק גולת הכותרת עבורם היא קצביית הבוטיק המקומית, קצביית לגזיאל.

קצביית משק לגזיאל פועלת בישראל למעלה משבעה עשורים, ומתמחה בשיווק נתחי בקר טריים, מחוות גידול מקומיות, ברמת איכות וטריות שאין שניה לה. ביקור בקצביית משק לגזיאל הוא לפני הכל מפגש עם צוות קצבים מיומנים, המכירים כל נתח וכל חלק בפרה ובצאן, ובאמצעות חיתוך מושלם לעיני הלקוח, ובהתאמה לצרכיו, הופכים את ארוחת המנגל הבאה שלכם לארוחת שף שלא נראו כמותה בטובות שבמסעדות הבשר.

איכות הנתח היא כמובן רק חלק מהצלחת הארוחה, ויש להקשיב וליישם את המלצות הקצבים בנוגע לאופן התיבול, העישון והצלייה- למיצוי אופטימלי של טעמים.

באונו מרקט תמצאו גם את כל המוצרים הנלווים, החל ממאפים טריים הנמכרים בבייקרי המקומי, לרבות קינוחי בוטיק מפנקים, או ירקות ופירות טריים ממיטב החקלאים הישראלים בסופר מיי-מרקט, תבלינים, מטבלים, שמנים וממרחים בחנות הבוסתן, ולגיוון המנגל ניתן גם להיכנס לאביגדור הדייג ולהתייעץ מיהו הדג שעד הבוקר עוד שחה ביום, והערב יקשט את המנגל שלכם.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט